Kariéra

Hledáme další posilu do týmu - firma roste a už jsme s kolegou stavitelem tak zavaleni administrativou ( ke které nemáme úplně pozitivní vztah), že chceme najít asistentku/asistenta, týmového hráče, kterému kancelářská náplň práce vyhovuje. 
Někoho, komu pohled na srovnané smlouvy, faktury a jiné papíry do šanonů, běhání na poštu, pořádek na stole, telefonní komunikace a vůbec pozitivní komunikace dělá vysloveně dobře.
Naši novou posilu čeká něco, co určitě ocení - v naší kanceláři ( Praha Vršovice, budova Koh-i-nnoor) ji potřebujeme jednou týdně, většinou ve středu, jinak půjde o home office - tedy hezky česky o práci z domova.
Ideální na VPP, nebo pro maminky na mateřské, na dohodu.
Dalším pozitivem je, že s kolegou stavitelem máme nastavenou firemní filozofii tak, že naši lidé jsou opravdu naši.
Tak, jak je u nás extrémně významný osobní vztah ke klientům a jejich rodinám, máme to nastavené k našim kolegům spolupracovníkům. 
Kdo máte o nové zkušenosti a radost z vykonané smysluplné práce ve stavební firmě zájem, pošlete prosím svůj životopis na kroulik@rodom.cz
Vybraným zájemcům se ozveme a domluvíme si schůzku.Hledáme pro dlouhodobou spolupráci studenta(studentku) nebo čerstvého absolventa (absolventku) fakulty architektury se smyslem pro design a pro vývoj nových řad typových domů .

Forma spolupráce dohodou.
Volejte  na tel. 603 219 584, životopisy posílejte na wild@rodom.cz.

Hledáme pro dlouhodobou spolupráci šikovné sádrokartonáře.

Forma spolupráce dohodou. Vlastní auto a vybavení výhodou, spolehlivost a pečlivost nutností.
Volejte  na tel.603 219 584, životopisy posílejte na wild@rodom.cz.

Hledáme stavbyvedoucího do týmu. Objem práce narůstá, potřebujeme šikovného akčního spolupracovníka, který má min. středoškolské znalosti v oblasti stavebnictví, zdravě mu to myslí a dokáže komunikovat. Nabízíme práci ve stále rostoucí firmě. 

Nového kolegu u nás čeká zodpovědnost a naplňující práce s viditelnými výsledky = spokojenými klienty. K tomu adekvátní plat + benefity + přátelské klima ve firmě.
Máme dobrý produkt a k tomu je třeba mít dobré lidi, ideálně z Prahy/Stř. č. kraje.
Životopis prosím pošlete na e-mail: wild@rodom.cz

Hledáme pro dlouhodobou spolupráci řemeslníky v oboru zedník.
Forma spolupráce dohodou. Vlastní auto a vybavení výhodou, spolehlivost a pečlivost nutností.
Volejte  na tel.603 219 584, životopisy posílejte na wild@rodom.cz.