Solid SG-6

Solid SG-6 – patrový, typ sedlová střecha,  s garáží 6+kk+G, půdorys 10.8x8,3m

Tento patrový dům s kuchyňským koutem + 6 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou je  ideální pro větší  rodinu  s dětmi, která si chce své auto umístit do garáže, aniž by kvůli garáži stoupla cena za dům - garáž je součástí domu. V podkroví je ještě úložný prostor na ukládání sezonních věcí, k němuž se dostanete  výsuvným žebříčkem z chodby ve 2.NP - již ve standardu.

Plocha garáže 24,86 m2, užitná plocha obytné části domu 120,41 m2, zastavěná plocha  89,64 m2. 
V rámci klientských úprav lze upravovat vnitřní dispozice.
Je možné dům i zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. Zde se nabízí i zajímavá úprava dispozic 1.NP, kdy místo ložnice bude kuchyně a tím se podstatně zvětší využití obývacího pokoje. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

půdorys

Vizualizace

vizualizace