Solid OK-7

Solid OK-7 – patrový, typ sedlová střecha,  7+kk, půdorys 10.8x8,3m, varianta „otevřená kuchyně“

Tento patrový dům s kuchyňským koutem + 7 obytnými pokoji  a klasickou sedlovou střechou s možným využitím půdních prostor se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří ji mají buď ihned, nebo do budoucna raději opticky a provozně otevřenou do obývacího pokoje v trendu posledních let. Nazvali jsme ji „otevřená kuchyně“. Maximální otevření prostoru je možné odstraněním dělící příčky  do obývacího pokoje.  V podkroví je ještě úložný prostor na ukládání sezonních věcí, k němuž se dostanete  výsuvným žebříčkem z chodby v 2.NP - již ve standardu. Dům je vhodný pro velkou rodinu s dětmi.

Užitná plocha 147,48 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. 
V rámci klientských úprav lze upravovat vnitřní dispozice.
Je možné dům i zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .


DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

půdorys

Vizualizace

vizualizace