Hope S

Hope S – typ sedlová střecha  4+1, půdorys 11.8x8,3m

Tento dům se 4 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou s možným využitím půdních prostor je zajímavý celkovou dispozicí s minimem neobytných prostor - chodeb. Oceníte šatnu spojenou s ložnicí, kterou lze v případě potřeby přidáním okna využít jako malou pracovnu. Maximální otevření prostoru je docíleno odstraněním dělící příčky z kuchyně do obývacího pokoje,  na přání lze oddělit kuchyň příčkou s dveřmi. Dům je vhodný pro rodinu s  dvěma dětmi. Užitná plocha 80,22 m2, zastavěná plocha 97,94m2. Pro zvětšení užitné plochy domu doporučujeme přidat 1m do šířky domu, každý další metr čtvereční zastavěné plochy bude stát orientačně jen 21.000 Kč vč. DPH.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku  a hlavně - dům si můžete sami navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

půdorys

Vizualizace

vizualizace