Kdo jsme

Společnost  RoDom Bohemia s.r.o. vznikla partnerstvím Vladimíra Kroulíka a ing. Ondřeje Wilda, MBA. Spojili jsme své zkušenosti nabyté v profesní historii.

Ing.Wild podniká od r.1998. Postupně díky zájmu klientů rozšiřoval rozsah svých činností, od kompletních rekonstrukcí bytů nebo bytových jader, rekonstrukcí rodinných domů, výstavby rodinných domů na klíč a jejich připojení na sítě až po např. provádění staveb plotů, přístupových a zpevněných ploch jako jsou terasy nebo venkovní stání pro auto. Zahrady, bazény a jezírka, to už je třešnička na dortu. Klienti na něm oceňují to, že každou stavbu si osobně organizuje a intenzivně  kontroluje od začátku do konce.

V.Kroulík se od r.1994 věnoval obchodní a marketingové činnosti. Stál za úspěšným založením a dlouholetým rozvojem největší tuzemské sítě prodejen drogerií Teta Drogerie. Jako marketingový specialista ve firmě Barvy a Laky Hostivař a.s. se věnoval tvorbě sítě prodejen barev a laků Barevný ráj. Od r. 2007 podnikal v oboru marketingu nemovitostí a developerských projektů novostaveb bytů a rodinných domů.

Při jednom z developerských  projektů výstavby rodinných domů jsme začali spolupracovat. Zjistili jsme, že máme stejný pohled na to, jaké zděné rodinné domy a za jakou cenu na klíč na českém trhu dokážeme postavit. A také že komunikace s klientem může mít během stavby až rodinný charakter postavený na důvěře – a proto vznikla společnost RoDom Bohemia s.r.o.