Solid RK-5

Solid RK-5 – patrový,  typ sedlová střecha,  5+1, půdorys 10.8x8,3m, varianta „kuchyně za rohem“

Tento patrový dům s kuchyní + 5 obytnými pokoji a klasickou sedlovou střechou se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří ji mají raději opticky a provozně více samostatnou. Nazvali jsme ji „kuchyně za rohem“. Tato dispozice vznikla vysloveně na přání našich klientů. Je možná úprava odstraněním dělící příčky otevřít kuchyň jakoby zboku do obývacího pokoje. V podkroví je ještě úložný prostor na ukládání sezonních věcí, k němuž se dostanete  výsuvným žebříčkem z chodby ve 2.NP - již ve standardu. Dům je vhodný pro rodinu s dětmi, kdy se jeden z pokojů dá využít jako pracovna nebo pokoj pro hosty.

Užitná plocha 145,39 m2, zastavěná plocha 89,64 m2.  
V rámci klientských úprav lze upravovat vnitřní dispozice.
Je možné dům i zvětšit.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru .


DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

půdorys

Vizualizace

vizualizace