Economy B

Economy B -  typ bungalov  3+kk, půdorys 8,2x8,2m

Náš nejlevnější zděný dům na klíč

Reagujeme tímto zajímavým projektem na různé úvahy a diskuse na téma, zda se vůbec dá za cenu kolem jednoho milionu korun postavit plnohodnotný třípokojový zděný dům. Nejlepší cena domu na klíč v poměru k užitné hodnotě domu – čtvercový půdorys se 3 obytnými pokoji, moderní vzhled typu bungalov, maximálně efektivní využití vnitřního prostoru pro bydlení, minimum chodeb. Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostory využijete na ukládání věcí (doporučujeme). Dům je vhodný jako startovací pro rodinu s jedním dítětem nebo pro seniory. Užitná plocha 54,58 m2, zastavěná plocha 67,24 m2. Užitnou plochu lze zvětšit , každý další metr čtvereční zastavěné plochy bude stát orientačně jen 21.000 Kč vč DPH

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru.

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

Půdorys

půdorys

Vizualizace

vizualizace