Economy B

Economy B -  typ bungalov  3+kk, půdorys 8,2x8,2m

Náš nejlevnější zděný dům na klíč

Reagujeme tímto zajímavým projektem na různé úvahy a diskuse na téma, zda se vůbec dá za cenu kolem dvou a půl milionu korun postavit třípokojový zděný dům.
Na případě tohoto domu je vidět, že to jde – čtvercový půdorys se 3 obytnými pokoji, moderní vzhled typu bungalov, maximálně efektivní využití vnitřního prostoru pro bydlení, minimum chodeb. Menší půdní prostory využijete na ukládání sezonních věcí.

Dům je vhodný jako startovací, ideálně pro rodinu s jedním dítětem nebo pro dva seniory.
Užitná plocha 54,58 m2, zastavěná plocha 67,24 m2. 
Podle letošních pravidel pro PENB už se však dům neobejde bez tepelného čerpadla v kombinaci s další technikou. Proto jsme půdorys upravili, aby vznikla menší technická místost. Možná řešení Vám ukážeme během úvodní informativní schůzky.
V rámci klientských úprav lze samozřejmě dále upravovat vnitřní dispozice.
Je možné dům i zvětšit.


Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru.

 

Půdorys

půdorys

Vizualizace

vizualizace