VeronikaRD Veronika – patrový, typ sedlová střecha,  5+kk, půdorys 8,5 x 9,5 m.

Tento patrový dům je naší reakcí na požadavky klientů mít za co nejlepší cenu zděný patrový dům se sedlovou střechou, který má 5 pokojů + kuchyňský kout + jídelní kout a hlavně - je zvnějšku příjemný na pohled.

Proto má dům balkon spojený s ložnicí a vikýř s dvěma okny, která lépe osvětlí jak prostor schodiště, tak koupelnu ve 2.NP, kde navíc podstatně rozšíří využitelnou plochu koupelny až ke kraji střechy.

Přidali jsme i to, co podle nás 
mnoha dnešním domům chybí – kryté závětří + vstupní zádveří. Neboli klasické oddělení špinavého a čistého prostoru, tak jak to dělali naši předkové a jak po tom mnozí architekti volají.

Užitná plocha 121 m2, zastavěná plocha 76 m2. 

V rámci klientských úprav lze upravovat vnitřní dispozice.
Je možné dům i zvětšit.

1.NP. - vstup do domu přes závětří a zádveří, pak předsíň se schodištěm, spíží, samostatným WC s umyvadlem a sprchovým koutem, technická místnost s přístupem ze zahrady, pokoj pro hosty, obývací pokoj se vstupem na terasu a s kuchyňský koutem. Schodiště, pod ním úložné prostory.

2.NP - pokoje mají ideální čtvercové půdorysy - dva dětské pokoje a ložnice rodičů s vlastním balkonem, na chodbě koupelna s WC a komora.

Lze si vybrat velkou škálu nadstandardů, dle představ klienta lze upravit vnitřní dispozice.

 

rodom01
rodom02
rodom03
rodom04

Přílohy

Název Popis odkaz
rodom01 1246 kB
rodom02 1411 kB
rodom03 1323 kB
rodom04 1285 kB
1nppudorys 116 kB
2nppudorys 110 kB
rez 145 kB